O nas - Stajnia z kopytem

Stajnia z kopytem to miejsce, gdzie Ty i Twój koń poczujecie, co to znaczy swoboda, natura i odpoczynek. Lokalizacja naszej stajni to Puszczykowo, które położone jest w odległości 10km od centrum Poznania. Położenie sprawia, że zwolennicy jazdy w terenie mogą obcować z naturą na licznych dróżkach i ścieżkach oraz placu do jazdy i krytej ujeżdżalni.

Jeździectwo nie jest tylko sportem, lecz naszą pasją, dlatego w naszym kameralnym pensjonacie liczy się przede wszystkim dobro konia.
W miłej i przyjaznej atmosferze zawsze możesz liczyć na pomoc i cenne rady. Dla Was i Waszych koni przygotowaliśmy komfortowe warunki w miłej, domowej atmosferze.

Jazda konna może dostarczyć wiele radości niezależnie od wieku oraz poziomu umiejętności jeździeckich. Osobom zaczynającym swoją przygodę z końmi proponujemy naukę jazdy na lonży. Bardziej zaawansowanych jeźdźców zachęcamy do doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania potrzebnego doświadczenia podczas wyjazdów w teren. Prowadzimy również pensjonat dla koni, przeznaczając na ten cel wolne boksy w stajni.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

 
- przestronne boksy
- padoki i pastwiska
- plac do jazdy z kompletem przeszkód
- kryta ujeżdżalnia
- monitoring 24h


- pensjonat dla koni
- Klub Jeździecki
- przygotowania do zawodów
- rodzinną atmosferę
- możliwość startów w zawodachWSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE (c) 2012-2014 STAJNIA Z KOPYTEM | Remont łazienki - Borysow.pl